Proč hladit jen po hlavě?

Proč hladit jen po hlavě?

  • By :
  • Category : Byznys
  • Comment : 0
Proč hladit jen po hlavě?

Když se spolu setkají dva muži, kteří jsou přinejmenším v základních otázkách své společenské role muži, bývá obvyklé, že udělají-li si tito navzájem dobře nějakým tím dotekem, pak poplácáním po ramenou či zádech ve chvílích, kdy se něco podařilo. Poplácat se po něčem jiném nebo se dotýkat jinak než při klasickém podání rukou už za normální a běžné považovat nelze. A ani by to dotyčným nejspíše dobře neudělalo, nejsou-li tito právě takzvaně čtyřprocentními.

Ovšem to neznamená, že jiné doteky mužům dobře neudělají. Udělají! Ovšem to (logicky se čtyřprocentní výjimkou) pouze tehdy, když se jich takto dotýkají příslušnice opačného pohlaví, tedy ženy. Doteky od těchto jsou mužům pochopitelně příjemné, ba vesměs příjemnější než ono výše uvedené chlapácké poplácání po ramenou. A obzvláště příjemné pak takové doteky bývají, když jsou směřovány níže než na ramena. O poznání níže.

sedící žena

Taková masáž penisu mataharisalon.cz je něčím, co udělá nejednou lépe než cokoliv jiného. Jakkoliv se jedná vlastně o něco v podstatě primitivního a jednoduchého, může to udělat muži daleko lépe, než dejme tomu dosažení pracovních úspěchů a zvýšení platu. A proto tím určitě mnohý z nás nepohrdne.

Jenže zkuste si někde najít ženu, která by muži v tomto ohledu vyhověla, kdykoliv po tom tento zatouží! Zkuste si oslovit nějakou cizí ženu či slečnu a požádat ji o tuto službičku! Totiž raději to nezkoušejte. Mohlo by totiž hravě dojít i na jiný, a to notně nepříjemnější kontakt. Jen by to plesklo, a kdo ví, zda by potom muž nemusel sbírat na chodníku své rozbité brýle nebo zubní náhradu.

žena anděl

Ale přesto se ten, kdo má podobnou touhu, nemusí smiřovat s tím, že si bude muset vyhovět sám. Protože mu ve výše zmíněném masážním salonu vždy ochotně vyjdou vstříc i v tomto. Na profesionální úrovni, což ale určitě neubere tomuto počinu na půvabu. A bez jakéhokoliv rizika.