Mužskou nevěru lze někdy velmi obtížně odhalit, většinou však zabere intuice

Mužskou nevěru lze někdy velmi obtížně odhalit, většinou však zabere intuice

  • By :
  • Category : Nezařazené
  • Comment : 0
Mužskou nevěru lze někdy velmi obtížně odhalit, většinou však zabere intuice

Řiďte se svým pocitem

Vlastní intuice je zdroj, z něhož lze čerpat mnoho moudrosti. Lidé, kteří se jí dokážou řídit, zpravidla mají snazší život a nepodléhají tlakům a nepřiměřeným požadavkům jejich okolí. Dokážou se lépe vyhnout problémům a osloví je lidé přibližně shodné úrovně, s nimiž pak mohou navázat i důvěrnější vztah.
novomanželé pod závojem

Duchovně zralí lidé pak také obvykle hledají zralého partnera a již předem dokážou odhalit skryté vlastnosti druhého člověka a vyhnout se následným potenciálním problémům ve vztahu. Mají zároveň lepší „čich“ na lidi kolem sebe a málokdy se stává, že by nedokázali odhalit neférové jednání.

Intuicí odhalíte nevěru snáze

Mnoho lidí se kvůli tomuto jevu trápí, někteří dokonce při pouhém podezření vyhledají odbornou pomoc psychologa, jiní najímají soukromé detektivy. Ti dokážou zpravidla takové jednání odhalit a řídí se některými známými ukazateli, které dotyčnou osobu prozradí. Pochopitelně to neznamená, že by jeden z jevů ihned znamenal nevěru, ale jestliže se jich objeví na scéně více, podezření narůstá. Které jsou nejčastější a nejvíce podezřelé?

·         Snížení frekvence sexuálního uspokojení, zvláště jde-li o prudký pokles, je často signálem nevěry.

·         Podezřelý nárůst zájmu o vlastní vzhled, častější pohledy do zrcadla, úpravy účesu, holení, parfémy, a také velký zájem pravidelně cvičit pro zlepšení postavy a nabírání svalové hmoty.
přátelství dívek

·         Náhlé větší pracovní vytížení formou přesčasových hodin, výjezdů na služební cesty, přijímání velkých firemních zakázek a řada dalších podobných aktivit mimo domov, které „jako“ souvisí s pracovní činností.

·         Často to také bývá i předčasné vstávání minimálně o půl hodiny až hodinu před obvyklým časem a odchody do zaměstnání ve značném předstihu, kdy namísto cesty do zaměstnání jde o mileneckou schůzku.

Poměrně nepřesný ukazatel, a zčásti i naivní, jsou utajované SMS, hovory, e-maily a další komunikační zdroje, které zkušení a rafinovaní nevěrníci vůbec nepoužívají. Naopak je mohou spíše tomu druhému nápadně podstrkovat jako oficiální mail nebo telefon k nahlédnutí, aby své podvodné jednání zamaskovali. Milenecké schůzky si domlouvají předem přímo na místě a zkušení milenci žádné elektronické komunikační zdroje záměrně nevyužívají.


3.7/5 - (3 votes)