Erotické masáže – to je také technika „body–to–body“

Erotické masáže – to je také technika „body–to–body“

  • By :
  • Category : Byznys
  • Comment : 0
Erotické masáže – to je také technika „body–to–body“

Proč si vybrat body-to-body

Čím větší plocha, tím silnější zážitek – někteří z vás si možná vybaví vtip, který souvisí s prodejem textilu v tržnicích, kdy asijští prodejci argumentují tím, že čím více proužků je na teplákové soupravě, tím více „Adidas“. U erotických masáží to funguje podobně, čím větší doteková plocha, tím intenzivnější prožitek. Jistě byste nebyli rádi, kdyby se vás masérka dotýkala pouze jedním prstem. Přidá-li k tomu prstu plochu celého svého těla, jak je to jen možné, budete vnímat tu úžasnou rozkoš z tělesné – niterné blízkosti, takřka splynutím dvou bytostí.

dívka s přehozem

Lidská bytost není jen tělo – milostný prožitek „tělo na tělo“ však není jen o tělesných proporcích a křivkách, ale také o duši, osobnosti masérky, která k vám projeví něhu, zájem o vyvolání příjemných zážitků, uvolnění, relax, a smyslnou rozkoš při pohledu na obnaženou ženskou krásu. Čím blíže budete vůči sobě, a při této technice je to skutečně možné, a lze ji přirovnat téměř k dokonalému sexuálnímu kontaktu, tím více budete vnímat onu energii, magickou duchovní sílu, která pohání každého z nás.

ležící dívka

Můžete si ji prohlédnout zblízka – co naplat, každou erotickou masáž, ať je prováděna sebedokonaleji, vnímáme i zrakem – proč bychom jinak měli oči, kdybychom mohli o kráse jen snít, a neprohlížet si ji zblízka. Mezi lidmi také panuje vědomí, že lidé slabozrací a nevidomí jsou vnímáni jako silně handicapováni, jsou ochuzeni o mnoho krásných vjemů, nemůžete jim zkrátka popsat, jak úchvatný zážitek provází pohled z rozhledny na horský masiv a odlesky tekoucího vodopádu ve slunečním svitu, stejně tak takovému člověku nelze jednoduše sdělit, jak krásná je dívka, co vám právě sedí na klíně, a vy můžete vnímat z bezprostřední blízkosti tu magii barev a tvarů. Užívejte pomocí techniky „body-to-body“ vše, co vám nabízí, nenechte si tuto příležitost protéct mezi prsty.

5/5 - (1 vote)