Jaké jsou skutečné účinky Poppers?

Jaké jsou skutečné účinky Poppers?

  • By :
  • Category : Výrobky
  • Comment : 0

Poppers prý dokážou pozitivně ovlivnit váš intimní život. Někteří příznivci dokonce tvrdí, že se dostanete do jiné dimenze, kde je sex tisíckrát větší. Přitom účinky trvají pouhých několik minut. Opravdu dokážou přinést tak radikální zlepšení nebo jde čistě jen o marketingový tah?

gender-312411_960_720

Ze všeho nejdříve – co je Poppers? Jedná se o lahvičku s chemickou tekutinou. Je to vlastně slangové označení pro alkyl nitrity, do nichž patří isobutyl nitrin a butyl nitrit, které se prodávají jako speciální čistící prostředky na kůži, sklo či latex. Dále sem patří amyl nitrit, jenž bývá součástí léků na srdce, ale také čichacích afrodiziak. A právě díky této vlastnosti se začali prodávat v sexshopech (ale také volně na internetu) jako zlepšovač sexuálního života či povzbuzovač na párty. Nejdříve si tyto výrobky oblíbili homosexuálové, teprve zhruba o 20 let později jich začali využívat i heterosexuálové. Na trhu jsou všehovšudy již více než 40 let.

pexels-w-r-1450155

V tanečních klubech jsou již zakázány, při sexu se ale využívají stále. A to inhalací přímo v jeho průběhu (důvodem je právě krátká výdrž účinků). Jejich užívání odstraňuje zábrany, vyvolává příjemné pocity, zvyšuje sexuální touhu, navozuje euforické pocity, způsobuje příjemnou omámenost, uvolňuje hladké svalstvo a účinkuje takřka ihned. Inhalování přímo z lahvičky je spíše pro zkušené uživatele, postupnou gradaci sexuálního napětí dosáhnete umístěním ampulky někde v místnosti, kde se bude postupně uvolňovat do vzduchu.

Mezi klasické projevy nástupu účinků této látky patří rychlé bušení srdce, pocity tepla, zrudnutí obličeje, malátnost a euforie. Při opakovaném používání pak mohou nastat nežádoucí stavy, jako jsou bolesti hlavy, pálivý pocit v nose, hrozí také možná zdravotní rizika (poškození plic a dýchacích cest). Nedoporučuje se užívat v kombinaci s alkoholem či jinými drogami.

5/5 - (1 vote)