Tyč, která se rozhodně využije

Tyč, která se rozhodně využije

  • By :
  • Category : Výrobky
  • Comment : 0
Tyč, která se rozhodně využije

Je známo, když si člověk může usnadnit nějakým způsobem práci, tak proč by toho nevyužil. To je i v případě toho, že je něco daleko, vysoko nebo zkrátka jinak vzdáleno a potřebujeme se k dané věci nějakým způsobem dostat. Naštěstí pro nás výrobci vytvořili naprosto báječnou věc, kterou je tyč. Ona sice není nijak na pohled zajímavá, ale je praktická a navíc účinná. Dá se totiž upravit přesně na takovou délku, kterou my potřebujeme a tím přirozeně ušetříme svoji sílu a především čas. Jedná se o teleskopickou tyč, která se dá pořídit v rozdílných délkách, ale také do různého prostředí.

zahradní bazén

Teleskopická tyč k bazénu

V prvním momentě člověka nenapadne, k čemu by zrovna tady, u bazénu, byla užitečná. Leda, že bychom někoho tahali z vody. Když se ale zamyslíme více, tak je logické, že nemusíme tahat hned tak někoho, ale spíše něco. A teď již můžeme rozvinout více fantazie a zjistíme, že právě tato nastavitelná tyč nám bude velkou pomocnicí. V první řadě se hodí snad ke všem typům bazénových vysavačů. Bez teleskopické tyče se neobejdeme ani v domácnosti, natož v takové hloubce, kterou máme zde. A díky tomu, že s ní musíme do vody, tak také musí být přizpůsobena podmínkám, což není žádný problém. Navíc nám pomůže i jiným způsobem, než jen na vysávání nečistot ze dna bazénu.

podběrák

Hliník s povrchovou úpravou

Tyč je lehká právě díky hliníku, který má úpravu takovou, že mu bazénová voda neuškodí. Když zrovna nepotřebujeme vysávat, ale vyčistit stěny, tak by se spíše hodil nějaký kartáč. Díky úchytům na této skvělé tyči není problém si jej tam nasadit a pokračovat v čištění stěn. Také na ni lze nasadit hladinové nebo hloubkové síťky a odebrat tak nečistoty, které nám unikají. A pokud si pořídíme plachtu na zakrytí, tak nám skvěle díky speciálním úchytům pomůže při zakrytí nebo odkrytí hladiny. Ono se řekne nějaká teleskopická tyč, ale bez ní bychom se v tomto případě neobešli. Rozhodně ušetří čas a také námahu, úklid bude poté hračkou.