Jak správně vybrat pánské hodinky?

Jak správně vybrat pánské hodinky?

  • By :
  • Category : Nezařazené
  • Comment : 0
Jak správně vybrat pánské hodinky?

Pokud byste ráda dala svému muži či příteli hodinky jako dárek, pak pro vás máme pár rad. Určitě byste chtěla, aby se mu líbily, a my vám dáme dnes takový menší návod, jak vybrat ty úplně nejlepší ze všech.
elegantní hodinky

Obecně můžete slyšet, že pánské hodinky odrážejí mužský charakter. Něco na tom opravdu bude. Můžete si všimnout, že bývají často součástí osobního stylu. Jsou považovány za opravdu vhodný dárek, ale mnohdy nemusí být zrovna tou nejlevnější záležitostí.

Pokud jdete pro svého partnera vybírat hodinky, měli byste se zamyslet nad jejich účelem. Je jasné, že hodinky na sportování se nebudou hodit do společnosti a naopak. Můžete vybírat z modelů klasických, luxusních nebo sportovních. Závisí to jen na vás.

Je ale také důležité se prodejce zeptat na hodinkový strojek. Hodinky totiž mohou být například s mechanickým strojkem, ručičkové nebo digitální. Mechanické hodinky se provádí ruční prací a nejsou odkázány na energii tolik jako hodinky quartzové.

Jestli byste rádi, aby hodinky byly voděodolné nebo vodotěsné, měli byste hledat označení, které právě voděodolnost značí. Pokud nebudete vědět, určitě se neváhejte zeptat prodejce. Určitě vám rád poradí.

Pozor! I když nepropouští vlhkost nebo déšť, rozhodně nejsou vhodné na koupaliště nebo k moři. Pokud nejsou tedy označeny údajem water proof.

Trápí vás, že nevíte, z jakého materiálu vybrat řemínek? Nejčastěji se můžete setkat s použitím hovězí, vepřové nebo telecí kůže. Plast se hodí spíše pro sportovní typy.

Určitě je ale důležité zamyslet se i nad dostupností servisu. Pokud by se na hodinkách něco pokazilo, bylo by dobré jednoduše sehnat náhradní díly.
zlaté hodinky

Rozhodně je i značka důležitá. Mezi nejznámější značkové hodinky můžeme zařadit Rolexky.

Je určitě důležité dbát nejen na přesnost a kvalitu, ale také na osvědčenost a neporuchovost.

Už tedy víte, jak vybrat ty správné hodinky pro vašeho partnera?


4.5/5 - (4 votes)