Univerzální kousky v šatníku

Univerzální kousky v šatníku

  • By :
  • Category : Výrobky
  • Comment : 0
Univerzální kousky v šatníku

Univerzální kousky, které jsou kvalitní mají samé výhody. Dají se nosit v podstatě k čemukoli, kdykoli a kamkoli, vynosíte je jak do práce, tak do společnosti, neutratíte tím pádem tolik peněz za nové věci a pořád budete vypadat skvěle. Jaké univerzální oblečení a doplňky si rozhodně pořídit?

žena oblečená

1. Oblečení

Oblečení nosíme pořád stejné, jen je různě kombinujeme. Občas doplníme do šatníku nějaký nový kousek, v poslední době se však masové nakupování levné módy nepodporuje a naopak se přímo odsuzuje. Pokud chceme myslet jak na svoji peněženku, tak i na naši planetu, nakupujme kvalitní univerzální kousky, které můžete nosit tak často, že je opravdu vynosíte.

Z univerzálního oblečení se vám budou hodit basic černá a bílá trička, světlé a tmavé džíny, tmavé kalhoty a především světlé i tmavé spodní prádlo. To je ten základ, který můžete různě kombinovat s dalšími kousky. Dále se vám bude hodit třeba i obyčejná jednobarevná áčková sukně a nějaké jednoduché šaty.

2. Doplňky

Doplňky jsou potřeba, můžeme jimi libovolně osvěžit náš vzhled a navíc jsou některé i velice praktické. Co se univerzálních kousků týče, zaměřte se na kvalitní věci. Kožená červená kabelka vám může sloužit klidně desítku let bez jakýchkoli problémů a navíc bude vypadat naprosto skvěle a neotřele.

červená kabelka

3. Obuv

Asi nejvíce univerzální obuví jsou tenisky, které se často nosí jak ke kalhotům, džínům, tak i k šatům a sukním. Samozřejmě ne ke všem šatům či sukním se dají nosit tenisky, ale ke sportovnějším stylům ano. Velice univerzální jsou také baleríny, které unosíte úplně stejně jako tenisky. Při výběru bot se zaměřte na barvu, tak aby se hodila ke většině vašeho běžného oblečení a kabelkám. Většině z nás stačí v šatníku tři páry bot, více k životu opravdu nepotřebujeme. Jedny na sport (výjimečně třeba dva – tři páry dle druhu bot), jedny na parádu a jedny praktické.