Bezpečný pohyb vašich dětí

Bezpečný pohyb vašich dětí

  • By :
  • Category : Výrobky
  • Comment : 0
Bezpečný pohyb vašich dětí

Už delší dobu vás vaši potomci umlouvají k pořízení trampolíny, kterou si vyzkoušeli u kamarádů na zahradě? Anebo zahlédli veselé spoty a už se viděly, jak hupkají na pérovací trampolínce? Ať je to tak či jinak, prohlédněte si nabídku, která se neopakuje. Akce na trampolíny jsou tady! Už neváhejte ani minutu a nepropásněte tuto nabídku, která je tu právě pro vás, respektive pro vaše děti.

děti trampolína

Trampolíny jsou bezpečné a velkým dílem slouží i rodičům. Vždyť budete mít vždy přehled, kde jsou vaše děti. Výskání a radostné pokřiky vašich ratolestí prostě uslyšíte, i kdybyste byli zabarikádovaní v domě. Máte jistotu, kde se nacházejí vaše dítka a že netráví volný čas nevhodným způsobem – ba naopak. Je prokázáno, že skákáním a dováděním na trampolínkách děti nasávají spoustu energie, kterou zároveň pohybem vybíjejí, stoupají endofirmy – hormony dobré nálady a který rodič by nechtěl šťastné dítě! Pohled na radostné a zdravé dítě je ten nejkrásnější pohled na světě. Skákání přináší spoustu zábavy v bezpečném prostředí. Děti se zdravě unaví a nevědomky protáhnou a procvičí svaly, které – přiznejme si, moc nepoužívají, když zpravidla vysedávají doma před počítači anebo televizní obrazovkou.

skok trampolína

Dopřejte ji zdravou zábavu, kterou mohou provozovat u vás na zahradě nebo před domem už od jara do pozdního podzimu a věřte, že se hopsání jen tak nenabaží. Krom veselí vaše děti vyvíjejí dynamický pohyb, zlepšují vlastní koordinaci pohybů, schopnost odhadu – musejí vědět, kam doskočit, protože prostor je omezený a tím se posiluje i jejich orientace v prostoru. Ale nejen pro děti slouží trampolíny, i dospělí si na ní rádi zaskotačí.

Zkuste to a rázem pocítíte volnost pohybu a skvělé poskakování vás dovede do těch samých výšin, jako vaše děti a ihned procítíte a pochopíte: „Co na tom ty děti mají.“ A dejte se do vybírání – modrou, zelenou, červenou, menší či větší??

5/5 - (3 votes)