Chytrá domácnost je už jenom to, že vlastníte chytrou televizi. Podívejte se jestli patříte mezi tyto lidi.

Chytrá domácnost je už jenom to, že vlastníte chytrou televizi. Podívejte se jestli patříte mezi tyto lidi.

  • By :
  • Category : Domácnost
  • Comment : 0
Chytrá domácnost je už jenom to, že vlastníte chytrou televizi. Podívejte se jestli patříte mezi tyto lidi.

Domácnost je to, kde bydlíme a žijeme sami nebo s naší rodinou, či sdílíme domácnost s někým dalším. Starost o domácnost by se měla rozdělit mezi její členy, takže když žijete jako rodičové s dětmi, rozdělte si s manželem/kou péči o váš dům, byt nebo jinou obytnou zónu, kde žijete. I když jste na mateřské dovolené a většina si myslí, že jste jediný člověk, který má na starost, nemělo by to tak být. Prostě ve zdravém vztahu a milující rodině si lidi pomáhají, takže i když váš partner chodí do práce a živí z větší části vaši rodinu, neměl by celou domácnost nechat na vás, přeci jenom vy se staráte o jejich děti, což je taky náročná práce. Nebuďte na svého partnera nároční a nechejte hned co přijde domů ať vytře, určitě sám uvidí, že by vám mohl pomoc nebo, že je na vás toho taky moc. Starejte se o svou domácnost, ale ne přehnaně moc.

Budoucí domácnost

Nemusíte se starat o domácnost každý den, prostě nevadí když jeden den neumyjete nádobí, či nevysajete. Prostě si užívejte života a starosti, které můžete na chvíli odložit odložte. Vím, že hodně lidí nemůže odejít bez uklizené domácnosti, vždyť se ale nic nestane. Tyto lidé jsou takzvaně pedanti na úklid a uklízí ihned co uvidí smetí na zemi. Možná někoho takového znáte a už vám to leze krkem, možná si s ním zkuste promluvit. Znám nějaké případy a i vím, že to jejím blízkým ubližuje, protože ta daná osoba raději uklízí než aby trávila čas jeho rodinou.

Nová domácnost

Chytrá domácnost

pod tímto názvem si asi nejspíš představíte domácnost, která je ovládaná technologiemi a různými vymoženostmi. Většinou ji mívají lidé, kteří mají více peněz, ale mezi chytrou domácnost patří i třeba chytrá televize. Je to vlastně všechno co  se dá nazvat, že je chytré, buď žaluzie, které můžete ovládat pomocí svého mobilního telefonu, nebo vrata, topení, světla, které řídíte pomocí telefonu a mnoho dalšího.