Úvěr pro naše klienty

Úvěr pro naše klienty

  • By :
  • Category : Internet
  • Comment : 0

Hypotéka bez doložení příjmu zkrátka a dobře neexistuje. Není možné získat úvěr, aniž byste prokázali, že máte nějaké zisky. Jejich výše však nehraje žádnou roli. K získání tohoto typu úvěru musíte vlastnit nemovitost, za kterou dostanete peníze. V dnešní době nejde poskytnout úvěr, aniž byste prokázali, že máte nějaké zisky. Poskytovatel úvěru si totiž musí vždy ověřit, jestli máte z čeho splácet.

porada

  • Do smlouvy může také někdo jiný přistoupit s vámi, abyste získali výhodnější podmínky, nebo aby vám mohl být úvěr poskytnut. Pokud nemůžete doložit výši svého výdělku, pak to někdo může udělat za vás a tím vstoupí s vámi do smlouvy jako spoludlužník.

Prokažte, že na to máte a my vám úvěr ihned dáme

Není v tom nic složitého. Nehledejte v tom žádnou vědu. Podstata těchto úvěru je jasná, stručná a srozumitelná. Na nic si nehrajeme, a proto vám rovnou řekneme, že k poskytnutí úvěru musíte doložit své příjmy. Každý poskytovatel úvěru si to musí prověřit. Jedná se spíše o to, abyste měli z čeho splácet. Proto vám v případě potřeby splátky můžeme přizpůsobit na míru. Tolerujeme i záznamy a exekuce, takže se jedná pouze o to, abyste prokázali, že máte na splácení. Klient se nesmí dostávat do dluhových pastí nebo dalších exekucí vlivem splácení, proto je prokázání důležité. Ničeho se však dopředu obávat nemusíte. V každé situaci se dá něco dělat.

karta

Prokazování je snadné

Doklady k prokázání

  1. Obecně v případě zaměstnanců se dokládají výpisy z účtu za nějaké období (3 – 6 měsíců), dále pak výplatní pásky (3 – 6 měsíců), pracovní smlouva.
  2. V případě starobního důchodu nebo rodičovské dovolené se dokládá rozhodnutí o přiznání dávky, rozhodnutí o vyměření důchodu a bankovní výpisy za 3 – 6 měsíců.
  3. Osoby samostatně výdělečně činné dokládají daňové přiznání za poslední zdaňovací období, můžete předložit i vystavené faktury. Výpisy z bankovních účtů za 3 – 6 měsíců.