První rande

První rande

  • By :
  • Category : Láska
  • Comment : 0
První rande

Z hlediska psychologického je první rande událostí, která bývá pro člověka velmi stresující. Zatímco dámy se většinou fintí, aby svůj protějšek nadchly, někteří muži to až tolik neřeší. Nechci tím však říct, že by muži byli na první schůzce méně nervóznější.
První lásku poznávají děti v mateřské či základní škole. Většinou to není ono a vztah se brzy rozpadne. Takové to skutečné rande v pravém slova smyslu prožívají dle mého názoru starší patnácti let. Samozřejmě existují opět výjimky. Znám totiž ve svém okolí i ty, kterým se poštěstilo hned napoprvé a jsou spolu již od základní školy.
symbol lásky
Já osobně jsem takové štěstí neměla, a proto jsem měla možnost jít na několik rande s různými muži. Jednalo se pouze o schůzky v kavárně, kde jsme si povídali. Ačkoli to může znít jako stereotyp a nezábava, opak je pravdou. Každý muž je totiž originální a žádné rande nebylo úplně stejné.
Správné místo
Jak jsem již výše zmínila já jsem se s dotyčným domluvila na kavárně. Správné místo je však základem. Vzpomínky na něj vám totiž zůstanou v hlavě napořád. Někdo je pozván do kina, jiný do přírody, někdo se sejde třeba na ulici a ten zbytek už nechá na druhém, protože rád, většinou ráda bývá překvapována.
Co si vzít na sebe
Co si vzít na sebe? Toť otázka. Pokud nejdete přímo do divadla, kde by bylo vhodné lepší společenské oblečení, volila bych něco, co běžně nosíte. Neměly by to být tepláky, ale slušné oblečení, které je vám pohodlné, sluší vám a cítíte se v něm velmi dobře.
první rande
Dnes již není pravidlem, že všichni muži za ženu platí, proto bych doporučila hlavně dívkám, aby nezapomněly i na peníze. Osobně mám ráda, když muž přinese květinu. Nemusí být moc drahá, ale je to takový hezký symbol.
Ačkoli se vám to možná bude zdát jako úplný nesmysl, stalo se mi i to, že jsme se den předem domluvili, že se sejdeme, ale dotyčný bohužel z nějakého neznámého důvodu prostě nedorazil. Byla jsem hrozně naštvaná, ale na druhou stranu alespoň vím, že to nebyl rozhodně ten pravý.
Tak doufám, že ať už vaše rande dopadne jakkoli, že si jej užijete. A buďte v klidu, neřešte to tak, protějšek je na tom úplně stejně jako vy.
 

5/5 - (2 votes)