Láska podle čísel

Láska podle čísel

  • By :
  • Category : Láska
  • Comment : 0
Láska podle čísel

Numerologie je zjednodušeně řečeno nauka o významu čísel. Od toho je odvozen její název. Numero = číslo. Vliv a význam čísel je znám již dlouhá staletí, proto máme například pátek třináctého spojený s nějakou katastrofou. I když klasická numerologie říká, že číslo třináct nemusí věstit nic zlého. Někdo má dokonce smůlu den před pátkem třináctého, někdo i po něm. Každopádně díky významu čísel se můžeme dozvědět něco navíc o své osobnosti, a to podle osobního neboli životního čísla.

numerologie meditace

Osobní číslo se vypočítává z datumu narození, kdy sečtete všechna jednociferná čísla k sobě. Pokud tedy máte datum narození například 12.6.1999, sečtete 1, 2, 6, 1, 9, 9, 9. V případě, že je výsledné číslo dvojciferné, znovu jednotlivá čísla sečteme. Například vyjde třicet sedm, pak sečteme znovu trojku a sedmičku. A takto to děláme do té doby, než vyjde číslo od jedničky po devítku. Každé, z těchto čísel má podle numerologie jiný význam. Někteří numerologové pak kombinují osobní číslo a tarotové, či jiné výkladové karty.

Podle čísel lze i zjistit, jak na tom budeme s láskou. Některé výklady spolu porovnávají životní čísla partnerů. Podobně, jako se to dělá i u znamení zvěrokruhu, kde se porovnává, jak se k sobě jednotlivá znamení hodí. Další možností je numerologie podle jména. Tam převádíme písmena na čísla, sčítáme je, abychom dostali číslo daného jména. Jiné používají výpočet podle data seznámení. V tomto případě se určí číslo seznámení stejným způsobem jako u osobního čísla. Někdy je to však s datem seznámení složitější. Někdo zná datum seznámení přesně, někdo si není jistý, které datum počítat. Například, když se budoucí partneři dlouho vídají před tím, než se dají dohromady, aniž by se blíže znali. Typicky to může být případ, kdy se fanynka zamiluje do zpěváka. Dlouho se vídají, on si jí taky všiml, časem znají oba i svá jména, ale nejsou si blíže představeni. Potom je na zvážení, které z datumů počítat. V případě, že si nejste jisti, můžete využít první model, kdy zjišťujete, jak se k sobě hodí vaše osobní čísla.
srdce v keři

Všeobecně se k sobě hodí následující kombinace:

K jedničce jde dvojka, šestka a devítka.

Ke dvojce jednička, čtverka, osmička.

Trojka si bude rozumět s pětkou, sedmičkou a devítkou.

Čtverka zase s dvojkou, šestkou a osmičkou.

Pětce bude svědčit spojení s trojkou, šestkou nebo sedmičkou.

K šestce se bude hodit jednička, čtverka a pětka.

Sedmičku dejte dohromady s trojkou, pětkou nebo osmičkou.

Osmičku s dvojkou, čtyřkou nebo sedmičkou.

A devítka bude spokojená s jedničkou, trojkou a devítkou.

 

Co dělat, pokud se k sobě vaše partnerská čísla nehodí? Nevěšte hlavu a berte numerologii s nadhledem. To, že se k sobě vaše čísla nehodila může znamenat prostě jen to, že se na harmonický s touto číselnou kombinací více nadřete. Není třeba se kvůli tomu hned rozcházet.

5/5 - (2 votes)