Jak získat hypotéku

Jak získat hypotéku

  • By :
  • Category : Ekonomika
  • Comment : 0

Vždycky mě zajímalo, jestli dostanu lehce hypotéku. Protože v dnešní době je opravdu složité něco získat, pokud se to týká peněz. V dnešní době totiž je opravdu velmi každý opatrný, co se týká financí anebo podobných finančních produktů. A já se tomu nedivím, protože je opravdu všechno drahé a když se koukám na ceny energií plynu anebo třeba benzínu či dalších pohonných hmot, tak se mi chce brečet. Takže někdy přemýšlím, jestli dostanu hypotéku. Protože s přítelem už dva roky plánujeme, že si pořídíme vlastní dům na vesnici. Bydlíme v celý život ve městě v bytě. A to opravdu v malém bytě, takže by to chtělo už nějakou změnu a oba dva máme sen, že si koupíme malý starý domeček na vesnici, kde budeme chovat nějaká zvířata. Vždycky jsem si přála chovat morčata, králíky je taky hlavně slepice. Řekněte mi, není to nejlepší mít vlastní vajíčka?

Přeji si taky velký dům.

Myslím si, že ano. Ovšem se ale musíme se taky zajímat o to, jestli dostaneme hypotéku, protože si pamatuji, když můj bratr žádal o hypotéku, tak mu to trvalo asi skoro rok, než mu hypotéku schválili. Můj bratr si k tomu taky musel vzít ještě jednu práci jako vedlejšák, jinak k by mu hypotéku taky vůbec nedali. Bratr byl z toho naštvaný a taky zároveň nešťastný, že mu to tak dlouho trvalo.

Líbí se mi velké ložnice.

A taky bylo nemilé, že už se se svou přítelkyní málem rozešli, protože si přáli bydlet ve vlastním bytě, ale bohužel jim to banka stále hypotéku držela, takže nevěděli, jestli dostanu hypotéku. Asi už byli ze všeho hodně nervózní, takže se asi hádali. myslím si, že je to škoda, protože oni dva jsou jinak opravdu ukázkový pár. Líbí se mi, jak spolu vycházejí a kdybych byla bankéř, tak bych taky na tohle možná brala větší ohled. Víte, když to někomu ve vztahu dost klape a jsou šťastní, tak je velká pravděpodobnost, že budou všichni splácet včas. Takže se raději už dopředu budu zajímat o to, jestli dostanu hypotéku.