Levná trampolína pro zlepšení fyzičky vašich dětí

Levná trampolína pro zlepšení fyzičky vašich dětí

  • By :
  • Category : Výrobky
  • Comment : 0
Levná trampolína pro zlepšení fyzičky vašich dětí

Dopřejte vašim dětem pohyb

Moudří lidé budou souhlasit s názorem, že to nejcennější, co můžeme našim dětem darovat v průběhu výchovného procesu, je příprava pro budoucí život ve formě vědomostí, předávání vlastních zkušeností, vedení k manuální zručnosti a samozřejmě k morálním vlastnostem a ctnostem. Moderní doba však brzdí jednu významnou oblast, která byla donedávna podceňována, a teprve před několika lety se o ní začalo alespoň diskutovat. Jde o dostatek fyzické práce a vhodný pohyb.

Mezi dětmi z druhého stupně základních škol prakticky nenajdete jediné, které by nemělo svůj vlastní mobilní telefon, nebo tablet, notebook, či stolní počítač. Většina z nich má již založený účet na sociálních sítích, využívá svou vlastní e-mailovou schránku a komunikuje s ostatními touto formou. Jenže ještě před 30 lety nic takového neexistovalo, děti se po vyučování scházely venku, většinou chodily pěšky, jezdily na kole, a také byly aktivnější ve sportovní činnosti. A dnes? Fyzická kondice většiny dětí je na pováženou.

siluety skákajících postav

Kolo může doplnit trampolína

Naštěstí se docela daří šířit zájem o cyklistiku, kolo je zábavný společník a z některých cyklostezek si můžeme odnést i příjemné zážitky z pozorování okolní přírody. Dobrou náladu, ideální hmotnost, posílení svalové hmoty a zlepšení fyzičky však můžeme získat i z docela obyčejné levné trampolíny.

skákání na slunci

Skákání je zábavné a velice rychle se do krve vyplaví endorfiny, takže jim cvičení nebude připadat natolik náročné, aby se nedalo zvládnout. Již po deseti minutách spálí tolik kalorií, jako kdyby šlo o běh na 1500 metrů. Začnou budovat svalovou hmotu a přebytečný tuk se bude ztrácet. Zlepší koordinaci pohybů a rovnováhu, zvýší vitální kapacitu plic.

To ovšem neznamená, že se zdravotní přínos týká jen dětí, můžete se do cvičení zapojit i vy. Zlepšíte činnost lymfatického systému, posílíte imunitu a zadusíte rozpínající se chronický stres, který dnes straší většinu dospělé populace.

3.5/5 - (4 votes)