Vytvořte si doma malé moře

Vytvořte si doma malé moře

  • By :
  • Category : IT
  • Comment : 0
Vytvořte si doma malé moře


Jak toho dosáhnout? Přeci pomocí soli!
Mořská sůl do bazénů je určená k úpravě vody ve vašem domácím bazénu. Ve většině případů je k tomu potřebná salinizační jednotka, ve které probíhá elektrolýza připraveného slaného roztoku. Ovšem existují i případy, kdy vůbec žádnou takovouto jednotku nepotřebujete. Pokud se chystáte pořídit si bazén na zahradu a chcete mít výjimečnou a slanou vodu, pak popřemýšlejte dopředu, jaký typ je vhodný a jaký zvolit, pro úpravu vody právě pomocí solného roztoku. Dávkování je poměrně snadné. Množství soli se pohybuje přibližně kolem 5 kg na metr krychlový vody.mussel
Ø  Vysoce kvalitní je italská mořská sůl. Velikost zrna se zde pohybuje od 1 až po 2 mm a jedná se o produkt z evropských moří. Neobsahuje žádné jodidy ani jiné nežádoucí či znečišťující látky.
(Absence jodidů je v této oblasti velice důležitá, protože právě tyto složky nám obvykle způsobují nepříjemné hnědavé zabarvení vody. Během procesu elektrolýzy se totiž malá zrnka rozloží a způsobí právě toto nepříjemné a nežádoucí zabarvení.)
Ø  Mezi špičkovou se řadí portugalská vytříbená značka Vatel, kterou najdete dokonce v potravinářské kvalitě, což značí její vysoce kvalitní složení. Hrubě zrnitá, přesně tak, jak by kvalitní produkt měl vypadat.

Mořská sůl do každého bazénu

Často však nevíme, že se sůl může používat běžně i do každého bazénu a to bez salinizační jednotky. Je však nezbytné používat spolu s tímto produktem také běžnou, standardní chemii pro úpravu vody.
Ø  Pozitivně působí na pokožku plavců.
Ø  Pomůže vám od lupénky a dalších kožních onemocnění.
Ø  Voda je příjemná, nezapáchá.
Ø  Vytvořte si malé moře i u vás doma na zahradě.
Ø  Dokonce v takto ošetřené vodě mohou plavat i citliví jedinci, kteří mají problémy s kožními nemocemi a to jak běžnými tak i chronickými. Jednat se může o řadu ekzémů a dalších.
Ø  Blahodárné účinky na vaše tělo.
Ø  Skvěle se uvolníte.
Ø  Vhodné i do běžných koupelí a van u vás doma.
Ø  Vysoce koncentrované solné roztoky však mohou působit korozivně, proto se doporučuje intenzivnější kůru provádět v jiné nádobě nebo vaně, než je klasický bazén. Zde by mohly začít korodovat některé součásti. A různá technologie by se mohla poškodit. water

4.2/5 - (5 votes)