Moje elektrokoloběžka

Moje elektrokoloběžka

  • By :
  • Category : Elektro
  • Comment : 0

Říkám si, že kdybych se nezajímala o elektro, tak nemám asi ani elektrokoloběžku. Musím říct, že v posledních letech jsem si velice oblíbila elektrokoloběžku, protože mi opravdu plně nahrazuje jak kolo, tak taky automobil. A taky musím ale říct, že raději bych dala přednost automobilu. Jenomže ze zdravotních důvodů nemůžu mít bohužel automobil, takže se musíme spokojit pouze s elektrokoloběžkou. Mě tohle tak moc nevadí, protože jsem si řekla, že je lepší mít alespoň něco, než abych neměla nic. Takže jsem opravdu vděčná, že můžu mít alespoň elektrokoloběžku.

Elektro mám ráda.

A taky podle mého názoru je elektrokoloběžka opravdu hodně pokročilá. Myslím si, že je to asi posledních letech nejlepší elektro výrobek. Takže jsem vděčná všem těm lidem, kteří se na výrobě elektrokoloběžky podíleli Akorát je škoda, že na této elektrokoloběžce nemůžou jezdit dva lidé. Já mám totiž malého syna, který ještě neumí jezdit sám na elektrokoloběžce ani na kole, takže ho musím vozit s sebou taky na elektrokoloběžce. A musím říct, že abychom se tam vešli oba dva, tak se musíme opravdu hodně krotit a musíme se spokojit s málo místem. Jenomže mně to nevadí.

Ráda jezdím na koloběžce.

Protože to máme jenom na přejezd z vesnice do města, což nám zabere asi deset minut, takže deset minut se vydržíme mačkat na elektrokoloběžce. A máte taky elektrokoloběžku? Pokud ano, tak věřím, že s ní jste velice spokojení, jinak byste elektrokoloběžku ani neměli nebo byste o ní ani vůbec neuvažovali. Já jsem si pořídila už takovou lepší elektrokoloběžku, se kterou mohu jezdit taky po horším terénu, takže elektrokoloběžka má opravdu široká a pevná kola, takže se nemusím bát, že bych někde lehce píchla. Navíc jsme ráda, že taky elektrokoloběžka vůbec nezabere moc místa taky její provoz nestojí moc peněz. Ale zase musíte dbát na to, abyste elektrokoloběžku správně dobíjeli.