Elektrické zubní kartáčky

Elektrické zubní kartáčky

  • By :
  • Category : Elektro
  • Comment : 0
Elektrické zubní kartáčky

Víme, co můžeme od těchto kartáčků očekávat?

Jaké si vybereme z široké nabídky?

Na jakém principu elektrické kartáčky vlastně fungují?

Jsou pro naše zuby bezpečné?

Vyplatí se nám do nich investovat?
dva elektrické zubní kartáčky

Oscilačně – vibrační

Jsou tvořeny kulatou hlavou se štětinkami, která vyčistí zuby lépe než klasický kartáček. Zvuková kontrolka vám zajistí, abyste dodrželi správnou dobu čištění zubů. Jsou to 2 minuty, které by měli všichni, kdo chtějí mít zuby v pořádku, dodržovat. Kartáčky mají zaoblené konce, takže nepoškozují vaše dásně. Zubní plak tak bude důkladně odstraněn. Navíc každá štětinka je ve správném úhlu, aby bylo zajištěno vyčištění všech mezer mezi zuby.

Sonické kartáčky – věda ve službách chrupu

Tyto kartáčky se liší od oscilačně-vibračních tím, že jejich hlava nerotuje celá, ale pohybují se pouze jednotlivé štětiny.  Tím je zaručena maximální šetrnost při čištění zubů.
dívka si čistí zuby elektrickým kartáčkem

Funkce pro citlivé zuby, intenzivní čištění jsou u těchto typů kartáčků standardem. Novinkou jsou sonické kartáčky s funkcí, která vám postupně pomůže odstranit povrchové ztmavnutí zubů. 

Sonické kartáčky mohou mít rozmezí počtu stěrů za minutu od 31000 do 62000.

Protože je důležité mít zdravý chrup již od dětství, výrobci pamatovali na naše nejmenší a vymysleli pro ně takové provedení, které je vhodné pro jejich malé ručičky. A samozřejmě s motivy oblíbených kreslených hrdinů, které je nenásilně přimějí ke každodennímu pravidelnému čištění zoubků.

Proč zůstat jen u jedné barvy kartáčku, když si můžeme vybrat podle našeho vkusu. Pastelové barvy barvy si vyberou ženy, které vždy chtějí mít sladěné všechno do puntíku včetně barvy ručníků a zubního kartáčku.

Všechny tyto druhy kartáčků jsou akumulační, stačí je nechat určenou dobu nabít a poté nám vydrží fungovat v rozmezí podle druhu a výrobce od zhruba 1,5 do neuvěřitelných 500 hodin.

Teď už záleží jen na vás, pro který z nich se rozhodnete. Tak ať je to ten pravý!

3.6/5 - (8 votes)