Levné stěhování v Praze má svá specifika

Levné stěhování v Praze má svá specifika

  • By :
  • Category : Byznys
  • Comment : 0
Levné stěhování v Praze má svá specifika


Stěhování milují snad jen kočovné kmeny, které z místa na místo migrují naprosto cíleně, a především s sebou vozí jen to základní pro přežití – zásoby jídla a lehká obydlí stanového typu, s nimiž lze žít v teplém podnebném pásmu. V civilizovaném světě to ovšem obnáší tolik starostí, že lze snadno při jejich podcenění i onemocnět, nebo přijít k úrazu. Nejobtížnější bývá balení do krabic a přepravek, úklid a s ním spojená likvidace nepotřebného harampádí, které dokážeme za několik let nashromáždit ve sklepích a na dalších místech do neuvěřitelných rozměrů. Tak trochu v zákrytu jsou pak další záležitosti, které ovšem nesmíme podcenit. Budeme je totiž potřebovat jak při svépomocném přestěhování bytu, tak i tehdy, zadáme-li práci stěhovací firmě:

zabalená krabice

Stěhování po Praze – bydlení v Praze má svá specifika a v mnoha ohledech se vymyká zvyklostem jiných měst. Jedním z nich jsou placené parkovací zóny a problém při zajištění volného místa pro stěhovací vozidlo. První věcí, které musíte bezpodmínečně zajistit včas, je prostor pro přistavení nákladního vozu. Měli byste předem znát jeho přibližné rozměry a také s tímto ohledem pamatovat na průjezd některými ulicemi. Může se totiž stát, že navedete stěhováky do soustavy jednosměrných ulic, do úzkého koridoru a dalších problematických míst. Pamatujte také na různé uzavírky, ať už jsou plánované, nebo havarijní. Tento postup je vhodné konzultovat předem, ideálně pět týdnů dopředu, a pokud potřebujete povolení k parkování z magistrátu, počítejte s úřední lhůtou 30 kalendářních dnů pro jeho vyřízení.

otevřená krabice

Který den je nejlepší – dotlačit stěhovací firmu k levnému stěhování Praha Odnes to v ranních hodinách v pondělí a v úterý, anebo v pátek či v neděli navečer, není ten nejlepší nápad. Jednak tou dobou houstne provoz, celá akce se může protáhnout kvůli dlouhým kolonám, a zároveň zbytečně vystavujete stěhováky stresu, což se může projevit i na jejich výkonu. I profesionálové ocení váš pozitivní přístup, jestliže se s nimi domluvíte na společném postupu, který bude přínosný pro obě strany. Empatie zkrátka prospívá každému a tento životní postoj je tou nejlepší obranou proti problémům a komplikacím v mezilidských vztazích.

4/5 - (1 vote)